Spotkanie oddziałowe

Trwająca sytuacja epidemiologiczna oddziałuje na wiele sfer naszego życia, również tego oddziałowego. Wirus zmusił nas do tymczasowego zamknięcia naszej siedziby i odwołania wtorkowych spotkań. Niestety zaraza nie odpuszcza, a bezpieczeństwo naszych członków jest dla nas najważniejsze. W związku z powyższym ponowne otwarcie drzwi OT nadal jest niemożliwe.

Na szczęście jesteśmy krótkofalowcami, a wirus nie przenosi się poprzez fale radiowe. Chcąc wykorzystać możliwości, jakie daje nam nasze hobby, przywracamy wtorkowe spotkania oddziałowe jednak w nieco innej niż dotychczas formie.

Spotkania oddziałowe aż do odwołania będą się odbywać na falach eteru, na częstotliwości 145.525 MHz, niezmiennie w każdy wtorek w godz. 17 – 19.

Wobec powyższego serdecznie zapraszamy spotkanie oddziałowe, już w najbliższy wtorek. Oby frekwentacja dopisała, a zastępcza forma spotkań okazała się tak satysfakcjonująca, jak spotkanie w siedzibie. Do usłyszenia, 73!


1 komentarz

Adam SP9ACQ · 19 maja 2020 o 16:24

O, to fajna inicjatywa, przynajmniej tak możemy bo radio owszem i zaraża ale jakoś tak pozytywnie w płynie :).

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.