W związku ze stabilizującą się sytuacją epidemiologiczną, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom członków OT12, podjęliśmy decyzję o wznowieniu czynnej działalności Krakowskiego Oddziału Terenowego nr 12 Polskiego Związku Krótkofalowców. W związku z powyższym od 5 stycznia 2021 r. wtorkowe spotkania oddziałowe ponownie będą się odbywać!

Mając na względzie panujące obostrzenia oraz regulacje prawne jesteśmy jednak zmuszeni do ograniczenia ilości osób jednocześnie przebywających w siedzibie OT12.

W związku powyższym w spotkaniu nie będzie mogło uczestniczyć więcej niż 5 osób jednocześnie. Siedziba OT jest miejscem publicznym, konieczne zatem będzie zasłanianie ust oraz nosa w trakcie przebywania na spotkaniu. Do dyspozycji osób odwiedzających siedzibę będą maseczki oraz płyn do dezynfekcji rąk.

Pomimo panującej sytuacji wyrażamy szczerą nadzieję na dużą frekwencję podczas spotkań, jak również że Krakowski Oddział Terenowy nr 12 Polskiego Związku Krótkofalowców, jak dotychczas będzie miejscem wymiany doświadczeń oraz realizacji radiowej pasji przez naszych oddziałowych kolegów.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *