Szanowni Koleżanki i Koledzy, uprzejmie przypominamy o trwającym okresie składkowym na 2021 rok, który rozpoczął się w dniu 25 listopada 2020 r. i zgodnie z Regulaminem Składkowym PZK potrwa do dnia 14 stycznia 2021 roku, wtedy też upływa termin wpłacania składek przez Członków.

Składki członkowskie na 2021 rok nie ulegają zmianie, obowiązują stawki zatwierdzone Uchwałą Zarządu Głównego PZK, nr 589/01/17, z dnia 13 maja 2017 roku.

Tabela wysokości składek zamieszczona jest na naszej stronie w zakładce informacje składkowe (otworzysz je pod powyższym linkiem).

PRZYPOMINAMY, że do do kwoty wskazanej w powyższej tabeli należy doliczyć jeszcze składkę oddziałową wynoszącą 50 zł / rok. Przykładowo roczna kwota jaką należy uiścić, w przypadku członka zwyczajnego wynosi 170 zł (120 zł składka PZK + 50 zł składka oddziałowa).

Posiadamy świadomość, że czas w którym przyszło nam obecnie żyć nie jest łatwy z racji na panującą pandemię, związany z tym szereg zaistniałych ograniczeń oraz dla wielu trudną sytuację materialną. Nasze istnienie jest zależne od Was i Waszego zaangażowania. Za wszystko dziękujemy i bardzo liczymy na przeszłych, obecnych i przyszłych członków PZK / OT, zachęcając gorąco do pozostania z nami, dla części osób do powrotu, jak również wstąpienia w nasze szeregi, dla tych którzy chcą się przekonać jak działamy i co możemy zaoferować. Zostańmy razem!


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *