Wtorkowe spotkania

Po wielu miesiącach pandemicznego zawieszenia podjęliśmy decyzje o wznowieniu działalności OT12. Od 4 sierpnia wracają wtorkowe spotkania oddziałowe. Mając jednak na uwadze ciągle panujące zagrożenie epidemiologiczne, konieczne jest wprowadzenie zasad bezpieczeństwa. Wobec powyższego w siedzibie OT może przebywać jednocześnie nie więcej niż 6 osób. Ponadto konieczne będzie korzystanie z maseczek, jak również dezynfekcja rąk przed przekroczeniem progu siedziby. Dodatkowo podczas wizyt prosimy o zachowanie odległości 2m.

Rezerwacja wizyt

W celu ułatwienia kontroli nad ilością osób znajdujących się w siedzibie wprowadziliśmy elektroniczny system rejestracji wizyt. Proces rezerwacji pozwoli na ograniczenie ilości osób jednocześnie przebywających w siedzibie. W przypadku wykrycia wirusa u kogoś, kto wizytował OT, będziemy mogli skontaktować się z osobami, które mogły mieć kontakt z zarażonym.

Formularz rezerwacji wizyty dostępny jest pod tym adresem .


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *