Szanowni Koleżanki i Koledzy, w załączeniu wspólny komunikat Zarządów obu Oddziałów Terenowych 10 i 12 działających w Krakowie. Jest to przełomowy moment w historii krótkofalarstwa w Małopolsce! Zachęcamy do lektury.


5 komentarzy

SP9ITP · 10 maja 2021 o 21:08

W pełni popieram. Cieszę się że nastały takie czasy że Zarządy siadają do wspólnego stołu i mówią jednym głosem. Chętnie pomogę w procesie zjednoczenia.

SP9ORH · 11 maja 2021 o 22:29

Popieram z całego serca. Oczywiście, że dla dobra naszego środowiska należy łączyć siły. Chętnie pomogę.

SP9FWQ (SP9AK) · 13 maja 2021 o 14:42

Wspaniały pomysł. W tych trudnych czasach należy łączyć siły. Wielkie gratulacje dla Zarządów obu oddziałów za wejście na drogę porozumienia. Popieram i służę pomocą.

Michał Wilczyński · 13 maja 2021 o 20:30

Myślę, że nareszcie czas na zmiany. To co się dzieje pokazuje, że poprzez administracyjne połączenie obu struktur oddziałów terenowych, dokonuje się nie tyle pewien proces formalny, bo on tutaj jest tylko technicznym narzędziem działania, ale tak na prawdę dokonuje się integracja środowiska, ludzi, serc, krótkofalowców ziemi małopolskiej, soli tej ziemi.

SP9IVD · 19 maja 2021 o 22:21

Dość podziałów. Powstanie jeden, silny oddział z korzyścią dla naszego środowiska.

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *