Pandemii ciąg dalszy

Na dzień dzisiejszy w Małopolsce stwierdzono 898 nowych przypadków zakażenia wirusem COVID-19, z czego 387 to zarażenia odnotowane w samym Krakowie.

W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną w kraju, a w szczególności w województwie małopolskim i samym Krakowie, postanowiliśmy podjąć kroki mające na celu ochronę zdrowia i życia naszych członków, zawieszając tym samym wtorkowe spotkania w siedzibie oddziału aż do momentu poprawy sytuacji.

Na bieżąco monitorujemy sytuację epidemiologiczną, podejmując odpowiedzialne decyzje co do funkcjonowania oddziału, mając przy tym na uwadze to co najistotniejsze czyli zdrowie naszych członków i gości odwiedzających naszą siedzibę.

Spotkania w eterze

Oczywiście tymczasowe zawieszenie spotkań w siedzibie oddziału nie jest jednoznaczne z całkowitym zawieszeniem działalności OT12. Zapraszamy do spotkań za pośrednictwem fal radiowych – na częstotliwości 145.525 w każdy wtorek o godzinie 17

Biuro QSL

Jednocześnie informujemy, że pomimo czasowego zawieszenia wtorkowych spotkań, dalej istnieje możliwość korzystania z biura QSL. W celu umówienia wizyty należy skontaktować się z przedstawicielem Zarządu Krakowskiego Oddziału Terenowego PZK nr 12.

W przypadku pytań czy wątpliwości zapraszamy do kontaktu poprzez formularz na stronie głównej lub bezpośrednio z zarządem OT12.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *